08:22 | Dnes je pátek 23.04.21 | Svátek má VojtěchPošli přání

Pivovar filmových Postřižin

19.09.2010 - Vážení přátelé,

ikdyž se konec prázdnin neúprostně blíží, dění v našem pivovaru neustává.

neděle 19.9. Cyklomaraton Tour - OKOLO KOMÍNA
1.ročník závodu horských kol v okolí pivovaru a Dalešické přehrady, krásná trať závodu je již pro vás připravena, neváhejte a registrujte se k závodu

S radostí vám také oznamujeme, že díky vám, našim příznivcům, byla naše Pivovarská restaurace vyhlášena periodikem Deník Hospůdkou roku 2010, děkujeme vám.

A další významná novinka:
Sladovky (pivovarské sušenky) vyráběné pro dalešický pivovar rodinnou firmou Dalešické cukrářství získaly mimořádného úspěchu. V soutěži Regionální potravina kraje Vysočina vyhlášené Ministerstvem zemědělství ČR a Agrární komorou ČR obsadily Sladovky medové první místo a Sladovky original místo druhé a jako vítěz mohou po dobu čtyř let užívat titul Regionální potravina kraje Vysočina. Při slavnostním vyhlášení byly zástupci Dalešického cukrářství z rukou hejtmana kraje Vysočina MUDr.Běhounka předány čestné diplomy a skleněné plakety.

- První půjčovna elektrokol na Vysočině: od května provozujeme v areálu pivovaru také půjčovnu elektrokol. Naše půjčovna je vybavena pěti špičkovými elektrokoly A2B Hybrid od společnosti Ultramotor. Pro půjčení elektrokola nabízíme vstřícné ceny (do 3hodin - 150,-Kč, na celý den 300,-Kč).Okolí pivovaru a Dalešické přehrady je pro romantické toulání jako stvořené.

- Pivovar filmových Postřižin má také svoji oficiální stránku na portálu FACEBOOK, jste-li příznivci sociálních sítí, budeme rádi stanete-li se našim fanouškem

více informací: www.pivovar-dalesice.cz

 

Kalendář akcí

Rodinné pasy kraje Vysočina