23:44 | Dnes je pondělí 19.04.21 | Svátek má RostislavPošli přání

Oslavické Oslavování 2013

04.07.2013 -
04.07.2013 - 07.07.2013 - Přijměte srdečné pozvání na Oslavické Oslavování 2013
Dva tvořivé semináře, které se uskuteční od 4. do 7. července. Přihlásit se můžete jen na část programu, nebo si na začátku prázdnin užít celý hluboce relaxační program, který pro Vás vytvořily Hanka Hikešová a zpěvačka Ivana Rea.

Čtvrtek a pátek (KRASOTVOŘENÍ) - Několik technik kreativního vyjádření se naučíte ve čtvrtek při výrobě závěsných dekorací. Účastníci si z široké nabídky materiálů sestaví vlastní zvonkohru, světlohru i stínohru s předem připravenými komponenty z keramiky a skla i vrtaného dřeva. Součástí kurzu je také korálková dílna.
V pátek nás čeká relaxační kurz tvoření překrásných mandal technikou vrstveného pastelu. Tu nejpovedenější si rovnou zarámujete. Večer si poskládáte vlastní průsvitnou mandalu z hedvábného papíru do okna a vytvoříte průhled z pergamenu. S úsměvem a zakladatelkou Tvořivého Centra Hanou Hikešovou.

Sobota a neděle (KDYŽ HLAS TVOŘÍ) – kurz vede profesionální zpěvačka a lektorka Ivana Rea. Již tvořivostí uvolněné účastníky rozezvučí a rozpohybuje ve svém programu vytvořeném speciálně pro Oslavické Oslavování – inspirujte se na webu - www.zivotnadlani.cz.

Chcete-li si udělat příjemný prázdninový pobyt plný tvořivosti a uvolnění, přihlaste se včas prosím. Kapacita je omezená do 15 účastníků pro zachování té správné péče.

Cena za jeden den kurzu včetně lektorného, materiálů, zázemí s dobrým jídlem i ubytováním je 1000 korun, délka trvání kurzu se plánuje na čtyři dny - od čtvrtečního rána (můžete přicestovat už ve středu večer) až do nedělního odpoledne. Pobyt si můžete dle domluvy zkrátit i prodloužit, nebo se přihlásit jen na část tvořivou či hlasovou. Začátek je každý den po snídani po deváté hodině.

Přihlašovat se můžete zde - http://www.tvorive-centrum.cz/prihlaska.php

 

Kalendář akcí

Rodinné pasy kraje Vysočina