18:55 | Dnes je středa 14.04.21 | Svátek má VincencPošli přání

Centrum Eden

19.12.2015 - Vánoce v Centru Eden aneb z pohádky do pohádky
Tisková zpráva 6. 12. 2015

Bystřice nad Pernštejnem – V Centru Eden v Bystřici nad Pernštejnem se budou 19. a 20.12.2015 oslavovat Vánoce s pohádkovými bytostmi.

Vánoce jsou svátky pokoje, klidu míru a pohádek. V Centru Eden v Bystřici nad Pernštejnem svoji poslední akci roku 2015 zaměří právě na pohádky. Návštěvníky čekají pohádkové bytosti, princezny, stateční kováři a další postavy, které známe zejména z vánočních pohádek. Během dvoudenní akce je pro návštěvníky připravena pohádková šifrovačka, bohatá předvánoční gastronomie včetně speciálního piva z minipivovaru Eden, betlém ze sena, vánoční koncert a mnoho dalšího. Vánoční atmosféru dokreslí dílničky na výrobu vánočních dárků. Jak informuje jeden z organizátorů akce Pavel Pichler z Centra Eden: „Připraveny budou dílničky na výrobu vánočních ozdob i složitějších dárků k Vánocům. Mimo to si mohou návštěvníci pochutnat na staročeských jídlech nebo si upéci domácí vánočku.“
Protože je hlavním tématem pohádka, nebude chybět ani divadlo a hraná pohádka O neposedné hvězdičce. Na své si přijdou i milovníci dobrých uzenin a dalších pochutin. Chybět nebudou klobásy, svařené víno, punč a další pochutiny.
Návštěvnici budou mít poslední možnost podívat se do centra Eden v roce 2015, poté se centrum uzavře a další návštěvníky přivítá až na začátku února v rámci Masopustu.

Vánoce Eden 
 

Kalendář akcí

Rodinné pasy kraje Vysočina