19:39 | Dnes je středa 14.04.21 | Svátek má VincencPošli přání

Fábula - Divadelní festival

25.07.2016 - České výlety jsou nejlepší za pohádkou!

Přijďte si užít divadelní pohádky a vyzkoušet si pantomimická představení s pohádkovými bytostmi


Využijte bezva tip na výlet s dětmi a přijeďte na divadelní festival do Pohádkové říše Fábula. Pohádky si užijete vždy, za každého počasí – za horka či deště v chládku pod střechou a za pěkného počasí venku, pod širým nebem. Už jste si někdy vyzkoušeli pantomimu, či práci s loutkami? Pod vedením našich pohádkových bytostí budete mít možnost a ještě si u toho užijete spoustu legrace.

Tento týden nepřijdete o nic ze stálého programu rodinného areálu Pohádkové říše Fábula, jako je prohlídka sklepení s živými bytostmi, dobrodružná cesta, hlavolamy, mini ZOO a spousta dalších atrakcí pro děti. K tomu všemu se můžete těšit na divadelní pohádky pro děti a na nich samozřejmě bude, která pohádka se stane tou vítěznou a získá putovní pohár skřítka Fábuly. S pohádkovými bytostmi si zasoutěžíte v pohádkovém kvízu a pobavíte se v interaktivním pantomimickém představení.

Přijďte v divadelním kostýmu, odměna vás nemine!

A zpráva pro všechny děti i dospěláky, kteří se rádi předvádí – Přijdete-li v jakémkoliv divadelním kostýmu, čeká na vás malý dáreček a v pohádkovém sklepení vás pohádkové bytosti vezmou k sobě „ do učení “. Nejenže si tak užijete pocit, být na chvíli středem pozornosti a vysloužíte si možná i malý potlesk. Naučíte se však i něco málo z dovedností bytostí ze světa kouzel a fantazie. A pro ty, kdo nemají čas nebo možnost si nějaký kostým přichystat, bude samozřejmě připravena půjčovna kostýmů, kde si určitě nějaký ten kousek vyberete.
Hledáte-li tedy akce na Vysočině a akce pro děti tento víkend, vězte, že české výlety jsou nejlepší vždy za pohádkou. Výlety Vysočina a výlety Jižní Čechy můžete vždy propojit s návštěvou pohádkové vesničky skřítka Fábuly a nezapomenutelné zážitky pro děti budou zaručeny.

Program:
10,00 – otvíráme zábavní park a veškeré atrakce
11,30 – divadelní představení
15,00 – divadelní představení
17,00 – soutěže, pantomima
18,00 - zavíráme zábavní park a veškeré atrakce

Fábula - divadelní fest. 
 

Kalendář akcí

Rodinné pasy kraje Vysočina