20:03 | Dnes je středa 14.04.21 | Svátek má VincencPošli přání

Fábula - Prázdninový rej s hitrádiem Faktor

01.08.2016 - Z pohádkové ježibaby královna krásy!

Která žena by nechtěla být královnou krásy? Přijďte podpořit k získání tohoto titulu ježibabu Pohádkové říše Fábula!

Nejlepší tipy na výlety s dětmi jsou vždy za zážitky a za pohádkou. Tento týden vás v Pohádkové říši Fábula čeká opět obojí. Stálý program plný pohádkových bytostí, divadla a atrakcí pro děti je povýšen na jedinečnou celodenní zábavu díky exkluzivní módní přehlídce všech bytostí ze světa dětské fantazie. Přijďte povzbudit naše soutěžící a užít si u toho spoustu legrace!
Článek – Již tradiční kulturní akce pro děti a jejich rodiče připadla tento rok na první týden v srpnu. Ať už bude horko nebo déšť, na této akci o celodenní zábavný program nepřijdete. Připravené je tradičně pohádkové sklepení plné živých bytostí, hlavolamy, dílny, obří společenské hry, atd. V 11,30 vás čeká divadelní pohádka

1..8 - Babička školnice
2.8. – Nemocný pejsek
3.8. – bez práce najsou koláče
4.8. – Bouda, budka
5.8. – Muzikantská pohádka
6.8. – Hrnečku vař!
7.8. – Perníková chaloupka

Po pohádce se na vás těší naše loupežnická banda v Hostinci u Bambitky se svými specialitami a dobrotami. Odpoledne pak program vyvrcholí velkou módní přehlídkou. Naše pohádkové bytosti se vám předvedou nejprve ve své původní podobě a v druhém kole se převléknou za ty, kterými vždy toužily být. Ježibaba za princeznu zlatovlásku, čert za vílu, kašpárek za rytíře, atd. Budou se vás snažit přesvědčit všemožnými způsoby, aby jste právě jim dali svůj hlas – vlastně křik. Vyhodnocení probíhá totiž na základě nejhlasitějšího aplausu. Děti i rodiče budou proto vybaveni poklicemi, paličkami a dalšími rachotícími a břinkajícími předměty. Hlavně si však připravte hlasivky, budete je potřebovat. A pro ty, koho fandění stále ještě neunaví, máme po skončení přehlídky nachystané speciální soutěže. Ale pozor, v tradičních dětských disciplínách se utkají rodiče. Děti pak rozhodnou o vítězích a ti získají samozřejmě odměny. Pokud se tedy chcete odreagovat od každodenních starostí, vězte, že této týden v pohádkovém království skřítka Fábuly máte jedinečnou příležitost.
Hledáte-li tedy akce na Vysočině a akce pro děti tento víkend, vězte, že české výlety jsou nejlepší vždy za pohádkou. Výlety Vysočina a výlety Jižní Čechy můžete vždy propojit s návštěvou pohádkové vesničky skřítka Fábuly a nezapomenutelné zážitky pro děti budou zaručeny.


Program:
10,00 – otvíráme zábavní park a veškeré atrakce
11,30 – divadelní představení
15,00 – 16,00 – módní přehlídka pohádkových bytostí
16,00 – 17,00 - soutěže
18,00 - zavíráme zábavní park a veškeré atrakce

Fábula - faktor 
 

Kalendář akcí

Rodinné pasy kraje Vysočina