07:42 | Dnes je pátek 23.04.21 | Svátek má VojtěchPošli přání

Akce

16.07.2010 - Milé rodiny,

léto i prázdniny jsou v plném proudu, je tedy čas vyrazit i někam za kulturou. Jménem pivovaru si vás dovolujeme pozvat na nejbližší akce v Pivovaru filmových Postřižin. Při kliknutí na název akce získáte bližší informace.

13.08. 2010 - Ida Kelarová a Jazz famelija
Koncert světoznámé Idy Kelarové s její skupinou Jazz famelija v rámci mezinárodního hudebního festivalu Petra Dvorského na nádvoří pivovaru, začátek 20hod, vstupné 250,-Kč.

20.08. Jazz v pivováře (Hradologie 2010)

Jana Kirschner v Dalešickém pivovaru! Vyjímečná možnost k návštěvě koncertu Jany Kirschner a ostatních vynikajících interpretů (BUTY, Ivan Hlas, Plum jam blues, Peter Lipa, Metropolitní symfonický orchestr - řídí Ariell Sharon, zpívá Jiří Zonyga) v malebném prostředí Dalešického pivovaru, nádvoří pivovaru, začátek 16hod.

Další novinky Dalešického pivovaru:

- První půjčovna elektrokol na Vysočině: od května se provozuje v areálu pivovaru také půjčovnu elektrokol. Půjčovna je vybavena pěti špičkovými elektrokoly A2B Hybrid od společnosti Ultramotor. Pro půjčení elektrokola nabízíme vstřícné ceny (do 3hodin - 150,-Kč, na celý den 300,-Kč).Okolí pivovaru a Dalešické přehrady je pro romantické toulání jako stvořené.

- Pivovar filmových Postřižin má také svoji oficiální stránku na portálu FACEBOOK, jste-li příznivci sociálních sítí, budeme rádi stanete-li se našim fanouškem.

Více informací naleznete na www.pivovar-dalesice.cz. 

Kalendář akcí

Rodinné pasy kraje Vysočina